Bank Polska Rzeszów

Bank Pocztowy oferuje specjalny rachunek dla nastolatków

Konto w Porządku Start – dobry start w przyszłość

Z myślą o osobach dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze światem finansów Bank Pocztowy przygotował specjalną ofertę. Konto w Porządku  Start, którego prowadzenie jest bezpłatne, to propozycja skierowana do młodszych klientów, między 13 a 25 rokiem życia. Jednak teraz jeszcze łatwiej rachunek założą osoby małoletnie, do 18 roku życia. Można tego dokonać w dowolnej placówce Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej, przedstawiając jedynie ważną legitymację szkolną. Posiadacze Konta w Porządku Start uzyskują dostęp do bankowości online, a także kartę płatniczą do rachunku.

Bank Pocztowy w ramach swojej oferty Konto w Porządku oferuje wariant „Start” – dla młodych pomiędzy 13 a 25 rokiem życia. Najmłodsi Klienci, do 18 roku życia, mogą teraz łatwiej założyć bezpłatne w prowadzeniu konto w placówce Banku lub Poczty w obecności rodzica lub prawnego opiekuna – wystarczy pokazać pracownikowi ważną legitymację szkolną. Alternatywnie, można przedstawić dowód osobisty lub paszport. Z chwilą założenia konta młody Klient uzyskuje dostęp do nowoczesnej bankowości online EnveloBank – internetowej oraz mobilnej,  kartę płatniczą oraz płatności mobilne Apple Pay i Google Pay. W najbliższych tygodniach będzie mógł także korzystać z Blika.

– Nasza oferta dla młodych cieszy się dużym powodzeniem – w okresie od czerwca do października Konto w Porządku Start było co piątym zakładanym rachunkiem w naszym Bankumówi Karolina Stefanowicz, Dyrektor Departamentu Produktów Depozytowych i Ubezpieczeń Banku Pocztowego. – To dla nas bardzo pozytywny sygnał, szczególnie jako przejaw realizacji naszej strategii biznesowej – otwierania się na młodych, a także pozyskiwania nowych klientów. To świadczy również o tym, że stajemy się bankiem coraz bardziej atrakcyjnym dla młodych – coraz bardziej cyfrowym i skrojonym na miarę tych, którzy szukają prostych i nowoczesnych rozwiązań – dodaje Karolina Stefanowicz.

Dzięki Kontu w Porządku Start osoby między 13 a 18 rokiem życia mogą gromadzić oszczędności i samodzielnie dysponować swoimi pieniędzmi – wypłacać, robić przelewy, a także dokonywać płatności kartą, telefonem czy zegarkiem. Konstrukcja oferty zakłada, że młody Klient zakłada indywidualny rachunek, a powyższe czynności może wykonywać bez dodatkowej zgody przedstawiciela ustawowego w ramach tzw. limitu zwykłego zarządu, czyli definiowanej przez rodzica/opiekuna łącznej kwoty wypłat, przelewów i płatności kartą.

Więcej o ofercie Konto w Porządku Start na stronie internetowej Banku Pocztowego: https://www.pocztowy.pl/indywidualni/konto-w-porzadku/start.html.

Kontakt dla mediów:

Bartosz Trzciński                                 

Rzecznik Prasowy                                                                                          

Tel: 22 328 74 71                                                        

Kom: 783 994 396                                                       

Mail: b.trzcinski@pocztowy.pl

Polecamy

Readaktor
„Tekst to myśl, która uciekła nam z głowy, aby zostać pochwycona przez papier, który jest dla niej klatką, a za razem drugą wolnością”. Od lat to zdanie motywuje mnie do tworzenia kolejnych treści. Serdecznie zapraszam. Florian Nizipiórek
http://www.podkarpackieok.pl/informacje/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *