Rzeszów Z ostatniej chwili

MOŻLIWOŚCI WSPARCIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W CZASIE PANDEMII WIRUSA COVID-19

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie zaprasza podkarpackich przedsiębiorców z sektora MŚP do udziału w bezpłatnym szkoleniu on – line:

 „MOŻLIWOŚCI WSPARCIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W CZASIE PANDEMII WIRUSA COVID-19″

Szkolenie poprowadzi Łukasz Żak – prawnik, właściciel firmy Żak Legal Support Office specjalizujący się w zagadnieniach z zakresu m.in. prawa pracy oraz kooperacji międzynarodowej przedsiębiorstw.

W trakcie szkolenia on – line zostaną przedstawione rozwiązania prawne i proceduralne związane z narzędziami wsparcia dla przedsiębiorców dotkniętych skutkami pandemii wirusa COVID-19.

Ramowy zakres szkolenia on – line:

·         rozwiązania pracownicze, świadczenie postojowe

·         udogodnienia w zakresie zobowiązań podatkowych

·         zawieszenie zobowiązań, odroczenie postępowań, zwolnienia podatkowe

·         zatrudnienie cudzoziemców, zasady legalnego pobytu i pracy w okresie stanu epidemii oraz po jego zakończeniu

·         pozostałe finansowe oraz pozafinansowe formy wsparcia dla przedsiębiorców

Szkolenie w formie on – line, odbędzie się 30 kwietnia 2020r., w godz. 10:00 – 13:00.

Ze wsparcia ośrodka skorzystać mogą przedsiębiorcy prowadzący mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo, którzy są, bądź chcieliby zostać, Klientami Ośrodka EEN WSIiZ. Ośrodek świadczy szereg usług doradczych i szkoleniowych z zakresu rozwoju działalności przedsiębiorstw, szczególnie na rynkach zagranicznych. Zarówno dołączenie do grona Klientów Ośrodka EEN WSIiZ, jak i korzystanie z usług Ośrodka, jest dla przedsiębiorców bezpłatne. 

Firmy zainteresowane skorzystaniem ze szkolenia bądź dodatkowymi informacjami na temat działalności Ośrodka prosimy o kontakt emailowy: een@wsiz.rzeszow.pl .

Z uwagi na sytuację epidemiczną Ośrodek WSIiZ pracuje zdalnie. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ośrodka EEN WSIiZ dostępną pod adresem: https://wsiz.rzeszow.pl/nauka-i-badania/wspolpraca-z-otoczeniem/oferta-dla-przedsiebiorstw/osrodek-een-wsiiz/

oraz do śledzenia profilu EEN WSIiZ na portalu LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/enterprise-europe-network-wsiiz-522a501a1/

Zarejestrowani Uczestnicy na godzinę przed rozpoczęciem szkolenia otrzymają mailowo link niezbędny do prawidłowego dołączenia do wydarzenia.

Liczba uczestników szkolenia jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie szkoleniem, obowiązuje limit uczestników do 2 osób z firmy! O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia udziału prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: een@wsiz.rzeszow.pl

REJESTRACJA TRWA DO DNIA 28  KWIETNIA 2020R. LUB DO WYCZERPANIA PULI PRZEWIDZIANYCH MIEJSC.

Polecamy

Readaktor
„Tekst to myśl, która uciekła nam z głowy, aby zostać pochwycona przez papier, który jest dla niej klatką, a za razem drugą wolnością”. Od lat to zdanie motywuje mnie do tworzenia kolejnych treści. Serdecznie zapraszam. Florian Nizipiórek
http://www.podkarpackieok.pl/informacje/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *