Podkarpackie targi pracy
Praca

XIX Podkarpackie Targi Pracy

Kilku tysięcy pracowników poszukują firmy, które zapowiedziały swoją obecność na XIX Podkarpackich Targach Pracy. Targi odbędą się 13 lutego 2020 roku w Hali Podpromie w Rzeszowie. Swoje oferty przedstawi 40 firm, m.in. z branży: lotniczej, informatycznej, motoryzacyjnej, produkcyjnej, doradczej, bankowej i usługowej, a największa stoiska przygotowują Deloitte, LOT AMS, BorgWarner Poland Sp. z o.o. oraz Port Lotniczy Rzeszów Jasionka Sp. z o.o.

Posłuchaj wypowiedzi Ewy Podgórskiej, dyrektorki Biura Karier WSIiZ w Rzeszowie, na temat tegorocznej edycji Targów

Na Targi warto wybrać się z kilkoma egzemplarzami CV, żeby móc przedstawić je potencjalnym pracodawcom, przy czym treść życiorysów będzie można wcześniej skonsultować z profesjonalistami na stoisku prowadzonym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Dodatkowo, uczestnicy Targów będą mogli bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do swojego CV.

Podkarpackie Targi Pracy to największe tego typu targi w województwie podkarpackim, ich organizatorem jest Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W minionych latach średnio odwiedzało je kilka tysięcy osób, a kilkaset z nich bezpośrednio na Targach znajdowało zatrudnienie. Strona internetowa wydarzenia to: targipracy.rzeszow.pl.

Polecamy

Readaktor
„Tekst to myśl, która uciekła nam z głowy, aby zostać pochwycona przez papier, który jest dla niej klatką, a za razem drugą wolnością”. Od lat to zdanie motywuje mnie do tworzenia kolejnych treści. Serdecznie zapraszam. Florian Nizipiórek
http://www.podkarpackieok.pl/informacje/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *