Pawel-Poncyljusz-e1579103804141
Z ostatniej chwili

Wygraj kolację z Posłem Poncyljuszem w ramach WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to największa aukcja charytatywna w Polsce. Co roku tysiące wolontariuszy zbiera pieniądze na wsparcie polskiej medycyny. Ponadto organizowane są aukcje internetowe, dzięki którym można kupić ciekawy przedmiot czy wylicytować spotkanie ze znanymi osobami świata kultury, rozrywki czy polityki. Podkarpacki Poseł na Sejm RP Paweł Poncyljusz również włączył się w to przedsięwzięcie.

W ramach aukcji na portalu allegro można licytować kolację z Pawłem Poncyljuszem, Posłem z okręgu rzeszowskiego i wiceprzewodniczącym Klubu Koalicji Obywatelskiej. Spotkanie zostanie zorganizowane w wybranej restauracji w Rzeszowie i w terminie uzgodnionym ze zwycięzcą aukcji.

– Co roku razem z całą rodziną włączamy się w tę niezwykle ważną i potrzebną akcję.  Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w licytacji mojej aukcji, której zwycięzca będzie mógł spotkać się ze mną podczas miłej kolacji i porozmawiać na różne tematy, nie tylko te związane z polityką. Cel jak zwykle jest bardzo szlachetny – podczas tegorocznej edycji WOŚP gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej – powiedział Poseł Paweł Poncyljusz.

Warto podkreślić, że dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy  udało się już do tej pory zebrać ponad 1 miliard złotych na wsparcie polskiej medycyny. Aukcja Posła Poncyljusza trwa do 18 stycznia do godz. 20.00 i znajduje się pod adresem: https://allegro.pl/oferta/kolacja-z-poslem-pawlem-poncyljuszem-w-rzeszowie-8841547404

Polecamy

Readaktor
„Tekst to myśl, która uciekła nam z głowy, aby zostać pochwycona przez papier, który jest dla niej klatką, a za razem drugą wolnością”. Od lat to zdanie motywuje mnie do tworzenia kolejnych treści. Serdecznie zapraszam. Florian Nizipiórek
http://www.podkarpackieok.pl/informacje/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *