Ogłoszenia

WYSTAWIONO NA SPRZEDAŻ DZIAŁKĘ – WINNICA

Najpiękniejsza działka w Polsce pod winnicę, fotowoltaikę, inwestycje

Piękna działka rolna, 1,5 hektara powierzchni, znajdująca się na Winnej Górze w Kołaczycach, malowniczo położonym miasteczku pomiędzy Jasłem a Tarnowem, w Kotlinie Jasielskiej, od północy ograniczonej łagodnymi stokami równoleżnikowych pasm wzniesień Pogórza Karpackiego. Idealne położenie, z jednej strony działka na wzniesieniu, z pięknymi widokami, ciszą, możliwością zapuszczenia się w lasy i obcowania tylko z naturą, z drugiej strony blisko do drogi, prowadzącej na wschód do Krakowa (odległość ok. 130 km, od Tarnowa – autostradą, do Tarnowa odległość z Kołaczyc – 50 km), na wschód do Krosna (ok.34 km) i dalej w Bieszczady, na północ do Rzeszowa ok. 65 km.

Widok z działki

Od strony Kołaczyc dojazd nowo wybudowaną asfaltową drogą. Do samej działki dojście utwardzoną drogą, ok. 150 m, która jest własnością gminy.

Z działki widok na dolinę Wisłoki, Beskid Niski oraz Sądecki. Znakomite warunki klimatyczne, od wschodu i części zachodniej (góra Liwocz) osłonięta od wiatru. Działka ma znakomitą strukturę powierzchniową, jest szeroka, w formie prostokąta.

Lokalizacja i plan działki. Działka certyfikowana

Ten rejon, dzięki południowej ekspozycji oraz korzystnym warunkom glebowym sprzyja wyjątkowo dobrze uprawie winorośli.

Działka to szczyt góry, gwarancja doskonałego nasłonecznienia

Obecnie to centrum polskiego winiarstwa. Działka idealnie nadaje się na założenie winnicy. Ma certyfikaty ekologiczne, jest cały dzień naświetlona przez słońce, z wysuniętym na południe zboczem. Poniżej powstają winnice. W rejonie znana pionierska winnica „Golesz”, oznaczona wieloma, również zagranicznymi, nagrodami oraz inne winnice jak: „Jasiel”, „Kołacz”, „Zacisze”, winnica „Płochockich”.

Działka certyfikowana. Kupujący korzysta z dopłat przysługujących uprawom ekologicznym, a zakładając winnicę zwiększa dotację, zachowując szczególny charakter winnicy jako produktu ekologicznego

Szczyt góry

Dodatkowy atut to możliwość przekształcenia wybranej części na działkę budowlaną z przeznaczeniem na inwestycje.

Ze względu na silne nasłonecznienie idealna pod fotowoltaikę.

Polecamy

Readaktor
„Tekst to myśl, która uciekła nam z głowy, aby zostać pochwycona przez papier, który jest dla niej klatką, a za razem drugą wolnością”. Od lat to zdanie motywuje mnie do tworzenia kolejnych treści. Serdecznie zapraszam. Florian Nizipiórek
http://www.podkarpackieok.pl/informacje/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *