Rzeszów

Rzeszowski WSIZ w gronie liderów.

Gala Finałowa IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego „Uczelnia Liderów”

24 czerwca 2019 r., w zabytkowym Pałacu Lubomirskich – siedzibie Business Centre Club w Warszawie, odbyła się Uroczysta Gala Finałowa IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego „Uczelnia Liderów”. Nasza Uczelnia po raz kolejny uhonorowana została cennymi certyfikatami i wyróżnieniami.

Podczas uroczystości WSIiZ reprezentowała Prorektor ds. Nauki, prof. dr hab. Agata Jurkowska-Gomułka. W czasie gali przyznania certyfikatów „Uczelnia Liderów” i certyfikatów „Przedsiębiorstwo przyszłości” nasza Uczelnia uzyskała:

– certyfikat „Uczelnia Liderów”,

– wyróżnienie „Primus” dla uczelni, które w procesie przyznawania certyfikatów otrzymały największą liczbę punktów,

– „Certyfikat Platynowy Uczelnia Liderów” dla uczelni, które po raz ósmy otrzymały certyfikat „Uczelnia Liderów”.

 „Tegoroczna uroczystość wręczenia certyfikatów „Uczelnia liderów” została połączona z innym ważnym wydarzeniem, wręczeniem certyfikatów „Przedsiębiorstwo przyszłości”. Jest to wyraźny sygnał, że współpraca pomiędzy nauką, a gospodarką będzie się rozwijać. Wszystkie nagrodzone uczelnie, w tym nasza, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, cechuje duża otwartość i chęć jak najszerszej współpracy na wielu polach z biznesem oraz otoczeniem gospodarczym”.

Prorektor ds. Nauki, prof. dr hab. Agata Jurkowska-Gomułka.

Organizatorem gali była Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Polecamy

Readaktor
„Tekst to myśl, która uciekła nam z głowy, aby zostać pochwycona przez papier, który jest dla niej klatką, a za razem drugą wolnością”. Od lat to zdanie motywuje mnie do tworzenia kolejnych treści. Serdecznie zapraszam. Florian Nizipiórek
http://www.podkarpackieok.pl/informacje/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *